Jak vybrat dodavatele bezpečnostních služeb

Při výběru dodavatele bezpečnostních služeb se setkáte jak s profesionálními agenturami, které poskytují služby špičkové úrovně, tak s těmi, jejichž služby nejsou kvalitní. Jak vybrat, abyste byli ve výsledku spokojeni?

Při výběru se zaměřte na:

  • Dlouhodobé zkušenosti v oboru bezpečnostních služeb

Bezpečnostní agentura, která v oboru působí dlouhodobě, vychází z vlastních zkušeností a ví, jak se k jednotlivým zakázkám postavit. Klientovi nabídne řešení na základě zažitých situací a ušije mu zakázku na míru.

  • Působnost

Na trhu působí lokální i celorepublikové agentury. Pokud máte pobočky ve více krajích a vyžadujete na všech místech stejnou úroveň služeb, bude pro vás celorepublikově působící bezpečnostní agentura přínosem. Pro lokální firmy je dobré zvolit agenturu s pobočkou v blízkosti. Pokud podnikáte zahraniční cesty, informujte se, zda je bezpečnostní agentura schopna zajistit služby v zahraničí, například v rámci Evropy.

  • Schopnost rychle reagovat na vaše požadavky

Rychlá reakce na požadavky (do 24 hodin) je u profesionálních agentur samozřejmostí.

  • Profesionalita personálu

Zácvik, trénink, pravidelná školení a prověrky zajišťují kompetentnost personálu. Jedině správvyškolení zaměstnanci mohou poskytovat služby na špičkové úrovni. Vzdělávání zaměstnanců by měla bezpečnostní agentura věnovat maximální pozornost.

  • Propojování fyzické ostrahy a moderních technologií

Kombinace fyzické ostrahy a moderních technologií nejen zvyšuje efektivitu zabezpečení, ale také přináší značné úspory.

  • Používání moderní techniky od světových dodavatelů

Moderní bezpečnostní agentura sleduje aktuální trendy a používá nejmodernější technologie od předních světových výrobců. Jen tak dokáže udržet krok s dobou a poskytuje služby na vysoké úrovni.

  • Poradenství

Při realizaci zakázek by mělo být klientovi poskytnuto poradenství v bezpečnostních otázkách. Agentura by měla nabídnout konzultace v oblastech týkajících se bezpečnostních technologií i speciálních služeb jako jsou převozy cenin, doprovody cenných nákladů, vyhledávání odposlechů nebo přímé osobní ohrožení.

  • Pojištění, certifikáty a členství v odborných asociacích

Pojištění pro případy mimořádných událostí s výší plnění dle požadavků klientů se různí. Vždy zvolte agenturu, která je dostatečně pojištěna. Důvěryhodnost zvyšují i udělené certifikáty a členství v odborných asociacích.

  • Poskytování náhradního plnění

V případě, že máte ze zákona povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a váš provoz toto dovoluje, vyberte si bezpečnostní agenturu, která je schopna poskytnout náhradní plnění.

Uvažujete, zda si nás vybrat?

Na trhu existují stovky bezpečnostních agentur, takže může být opravdu těžké se v nich rychle zorientovat. Proto jsme pro vás připravili soubor 14 důvodů, proč zvolit Top Security. Věříme, že vám pomohou při vašem rozhodování.