Elektronické zabezpečení domu

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis elektronických zabezpečovacích systémů. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat elektronické zabezpečení domu <

V domě je potřeba nejen neustále chránit váš majetek před zloději, ale také zdraví a životy vaší rodiny. Co by pro maximální bezpečí vaší rodiny nemělo v domě chybět? 

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Recepční

Mají za úkol vás okamžitě informovat o vniknutí do vašeho domu. Pod zkratkou EZS se schovává celá řada zařízení, jako jsou detektory pohybu, požáru, úniku vody a plynu, čidla otevření, sirény apod., které jsou napojeny na ústřednu, která celé elektronické zabezpečení vašeho domu řídí a kontroluje. V případě narušení hlídaného prostoru pak ústředna reaguje například okamžitým vysláním nouzové zprávy na pult centralizované ochrany nebo informuje majitele domu o vniknutí cizí osoby do domu. Systém zabezpečení můžete ovládat pomocí klávesnice, čipu nebo dálkově přes mobil. EZS dále umožňuje vytvoření tzv. chytré sítě, kdy na dálku můžete kromě zabezpečení ovládat i některé elektrospotřebiče, světla, rolety aj. Celou síť elektronického zabezpečení domácnosti je možné vybudovat v drátovém i bezdrátovém provedení.

Ekonomický set pro zabezpečení bytu

Tlačítko SOS – zejména senioři ocení rychlé přivolání pomoci v případě potíží. I toto zařízení je možné připojit do ústředny k ostatnímu zabezpečení domu.

Elektronické protipožární systémy (EPS)

Recepční

Fungují na stejném principu jako EZS. Jakmile detektory a čidla zjistí přítomnost kouře nebo nárůst teploty, okamžitě informují PCO nebo majitele objektu. Díky EPS můžete předejít obrovským škodám na majetku a ochránit životy své rodiny, kterou požár může zaskočit i v hlubokém spánku. EZS a EPS je možné navzájem propojit a vybudovat jak drátovou, tak i bezdrátovou síť.

Bezpečnostní kamerové systémy (CCTV)

Recepční

K elektronickému zabezpečení domu patří i bezpečnostní kamerový systém. Ten vám prozradí, co se děje okolo domu i v domě. Mezi zákazníky jsou nejoblíbenější IP kamery, které přenáší obrazový záznam do chytrého telefonu majitele domu a vy tak máte přehled o veškerém dění vždy u sebe. Chytré kamery pro vás dokáží zajistit i jiné funkce, než jen přenos obrazu. Umí například mluvit, rozpoznat vandalismus, detekovat obličeje osob a další užitečné funkce. Můžete využít drátového i bezdrátového provedení.

Přístupové systémy

Recepční

Abyste měli 100% přehled o tom, kdo má do vašeho domu přístup, využijte přístupový systém neboli chytrý zámek. Ten za vámi například umí okamžitě zamknout, jakmile opustíte domov. Zevnitř ale nechá stále odemčeno, aby se ven dostali i ostatní členové rodiny. Do domu s chytrým zámkem se dostanete pomocí vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo čtečky otisků prstů, bezdrátové klávesnice nebo dálkového ovladače. Navíc máte perfektní kontrolu nad tím, kdo všechno má “klíče“. Přístup do domu si sami řídíte z mobilního telefonu. Zatímco obyčejný zámek zloději do pár minut odvrtají, chytrým zámkem jim zásadně zkomplikujete “práci“. O pokusu zneškodnit jej vás neprodleně informuje.

·        Domovní video telefony

V elektronickém zabezpečení domu hraje videotelefon důležitou roli. Není to vynález pro lenochy, kterým se nechtějí otevírat dveře, ale bezpečný způsob komunikace třeba s nevítanými návštěvami. V dnešní době jsou videotelefony běžnou součástí nových domů. Kdo ho ale ještě nemá, usnadní si s ním život a zároveň udrží dům v bezpečí. Videotelefon funguje stejně jako přístupový systém a navíc v sobě schovává kameru, která na obrazovce uvnitř domu zobrazí, co se děje venku. Samozřejmostí je možnost vzdáleného přístupu a nahrávání záznamů.

 

Jak nejlépe zabezpečit váš dům? Rádi vám poradíme, jaké druhy elektronických zabezpečovacích systémů nakombinovat, aby váš dům byl v bezpečí. Zajistíme vám kompletní realizaci od návrhu až po montáž.

Odjíždíte na dovolenou nebo delší služební cestu? Nechcete bezpečnostní systém kupovat? Pronajměte si ho od nás.

Elektronické zabezpečení od TOP security:

  • Poskytujeme efektivní a cenově dostupné zabezpečení
  • Působíme po celé ČR – jsme vám vždy nablízku a při ruce
  • Inteligentní propojení - ovládání topení, garážových vrat, zavlažování atd.
  • Nově vzniklé požadavky klientů realizujeme rychle a kvalitně
  • Vlastní technické vývojové středisko – poradíme si s čímkoli, komplexní služby
  • Šetrná montáž při použití bezdrátových komponent
  • Ovládání na dálku přes počítač či mobilní telefon připojený k internetu