Pomoc při nehodě

Článek pro vás připravil:

Václav Pasák

Regionální ředitel

pasak@topsecurity.cz | +420 724 895 855

Pan Pasák působí ve společnosti TOP security od 1. 12. 2013 v oblasti vyššího managementu, nyní ve funkci regionálního ředitele.
Více informací >

Naši zaměstnanci plní nejen úkoly, které jim ukládá pracovní náplň, ale díky našemu školení první pomoci jsou schopni podat potřebným, alespoň základní ošetření, které mnohdy dokáže zachránit i lidský život.

Důkazem toho je rychlá orientace našeho pracovníka strážní služby, ve chvíli, kdy 20. 8. 2018 u námi střeženého objektu došlo k dopravní nehodě se zraněním. Muž se svým podomácku vyrobeným motokolem z neznámých příčin narazil do zaparkovaného kamionu jednoho z dopravců. Bylo zapotřebí rychlé reakce k přivolání složek integrovaného záchranného sboru k nehodě a prvotního ošetření zraněné osoby. K lepšímu navedení záchranných složek posloužilo i to, že naše zaměstnankyně byla oblečena do výstražné reflexní vesty a byla už z dálky dobře viditelná. Ve spolupráci s PČR poté pracovnice zajistila uzavření komunikace a odklánění dopravy. Posléze byly veškeré informace předány dopravní policii a samotnému dopravci, který poděkoval za spolupráci a pomoc.

Jsme rádi, že se můžeme na naše pracovníky spolehnout nejen v činnostech souvisejících s výkonem povolání, ale že i v nestandardních situacích jsou to lidé na správném místě. I tato situace nám opět dokázala, jak je důležité mít pracovníky proškolené ve znalostech první pomoci, jelikož nikdy nedokážeme předvídat kde a kdy se může stát nehoda při které budou tyto zkušenosti hrát zásadní roli.

Galerie

Pomoc - pri - nehode - 674


Další články:

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice