Provozně obchodní manažer

TOP security s.r.o. přijme pracovníka (pracovnici) na pozici:

PROVOZNĚ OBCHODNÍ MANAŽER
REGION PRAHA, S PŘESAHEM STŘEDNÍ, SEVERNÍ A JIŽNÍ ČECHY.

Co říká TOP security s.r.o. o pozici:

Tato pozice je vhodná pro uchazeče, který by se rád realizoval v práci s lidmi, ať již na provozní, tak obchodní úrovni, umí s nimi dobře komunikovat a nebojí se překonávat překážky. Řešit nastalé situace, vyžadující jistou míru improvizace a umět adekvátně reagovat ve stresových situacích. Odměnou mu bude pevné místo ve stabilním kolektivu zavedené společnosti s tradicí od roku 1992 a možnost seberealizace ve směru, který si sám může určovat.

  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Služební automobil a telefon i k soukromému použití
  • Možnost pracovního postupu, odborný růst - vzdělávání v rámci bonusů
  • Zaměstnanecké benefity/roční bonusy za dosažené cíle
  • Nástupní plat 32.000,- Kč
  • Flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

  • Trestní a morální bezúhonnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti
  • Znalost trhu služeb ostrahy se zkušenostmi z facility managementu a zkušenosti s vedením většího kolektivu lidí – podmínkou
  • Praxe alespoň 3 roky v oboru
  • Znalost a schopnost práce v Microsoft Office, řidičské oprávnění sk.B - aktivní řidič
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost, vlastní invence a aktivita

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za svěřené zakázky (personální obsazení zakázek, finanční controlling, zvyšování kvalifikace svěřených zaměstnanců)
  • Kontrola provozu zakázek (zahrnuje noční a víkendové kontroly)
  • Příprava podkladů pro mzdy a fakturaci za uplynulé období
  • Obchodní rozvoj svěřených zakázek
  • Vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí

O nás

TOP security s.r.o.
Oderská 333/5, Praha – Čakovice

Bezpečnostní agentura TOP SECURITY s.r.o., s kanceláří v Praze 9 - Čakovicích je společností, zabývající se ochranou osob a majetku včetně jejího technického zabezpečení a poskytující konzultační a poradenskou činnosti v této oblasti.

Kontaktujte nás:

Napište nám na spevakova@topsecurity.cz nebo zavolejte +420 604 299 622.