Chytrá řešení přinášející úspory

Každý klient pro nás představuje unikátní projekt, na který je třeba nahlížet různým pohledem. Proto nenabízíme unifikovaná řešení, ale vždy přicházíme s návrhy a realizacemi, které přinášejí maximální efektivitu a zároveň minimální cenové zatížení.

Kombinujeme služby fyzické ostrahymoderními bezpečnostními technologiemi, které přinášejí nejen pokročilé funkce, ale jsou schopny navzájem kooperovat a usnadnit každodenní činnosti s vynaložením minima nákladů. Centralizace bezpečnostních systémů je hlavním pilířem snížení finančního rozpočtu klienta s tím, že obsluha, monitoring i kontrola dat je rychlejší, pohodlnější a efektivnější.

Zároveň poskytujeme statut náhradního plnění v plném rozsahu odebraných služeb. Náhradní plnění ve formě odběru zboží či služeb vykonávaných zdravotně postiženými osobami je vhodnou alternativou k povinnosti odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5násobek průměrné mzdy v ČR za každou nezaměstnanou zdravotně postiženou osobu. Tato povinnost se týká společností s více než 25 zaměstnanci.

Zajímají vás naše služby? Podívejte se na: https://www.topsecurity.cz/sluzby