Kurzy a školení

Kurzy a školení

Život si pro nás připravuje mnohá překvapení včetně situací, kdy jde o lidské životy. Přestože v těchto situacích mnohdy rozhoduje pouhé štěstí, je třeba mít na mysli, že štěstí přeje připraveným, a z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili sérii kurzů, během kterých získáte základní zkušenosti nutné pro zvládnutí krizových situací. Několik hodin strávených v kurzech může zachránit život Vám i Vašim blízkým.

  • pro firmy i jednotlivce
  • kurzy a školení poskytujeme v rámci celé ČR
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace ke kurzům a školením

Kurz první pomoci

Nejste si jisti tím, zda dokážete pomoci druhým, když to budou potřebovat? Pořádáme kurzy první pomoci pro firmy a jednotlivce. Součástí kurzů je několik modelových situací, při kterých si účastníci kurzu vyzkouší své vědomosti přímo v praxi.

Kurz sebeobrany

Kurz sebeobrany pro firmy a jednotlivce vedený profesionálními instruktory Krav Maga, kteří mají zkušenosti s výcvikem bezpečnostních složek. V rámci kurzu se seznámíte se základy sebeobrany v mezích nutné obrany a s využitím jednoduchých a účinných technik sebeobrany.

Kurz defenzivní jízdy

Kurz defenzivní jízdy pro osobní a profesionální řidiče. Modelové situace z teoretické přípravy si vyzkoušíte v praxi přímo za volantem.

Střelecké kurzy

Nabízíme střelecké kurzy pro firmy i jednotlivce. Střelecký výcvik je koncipován s ohledem na nejmodernější výcvikové trendy, dlouhodobé poznatky a reálné střelecké přípravy.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.