Zabezpečení škol

Zabezpečení škol

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni k zajištění efektivního zabezpečení škol s ohledem na pohyb dětí, rodičů, pedagogů i ostatních zaměstnanců. Propojujeme moderní technologie a fyzickou ostrahu, čímž zajišťujeme vysoce kvalitní systém ochrany, který vhodně přizpůsobíme konkrétním požadavkům každého klienta. Bezpečnost dětí je pro nás důležitá a jsme připraveni vám poskytnout komplexní služby podložené letitými zkušenostmi. Zeptejte se nás. Zdarma vám navrhneme vhodné řešení.

 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Nové požadavky realizujeme do 24 hodin
 • Propojení fyzické ostrahy a technologií
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Vysoké standardy služeb a zaměstnanců
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti zabezpečení škol

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách. Zajišťujeme instalaci elektronických zabezpečovacích systémů a v případě potřeby také fyzickou ostrahu škol.

Bezpečnostní systémy

Pro školy a další vzdělávací zařízení doporučujeme jako vhodný způsob zabezpečení elektronické systémy, které kombinují několik způsobů ochrany. Elektronické bezpečnostní systémy mohou zahrnovat:

 • Interkomy pro vzájemnou komunikaci návštěvníků školy s pracovníky. Interkomy lze propojit se stávajícími bezpečnostními systémy.
 • Kamerové systémy snímající vstupující osoby. Záznam může být uchováván k pozdějšímu dohledání.
 • Přístupové systémy s klávesnicí, na čip, kartu, bluetooth nebo např. otisk prstu. Tyto systémy nejen, že vpustí pouze určené osoby, ale navíc mohou zaznamenat čas vstupu a například zaslat rodičům informaci o tom, že dítě vstoupilo do školy nebo budovu opustilo.
 • Dveřní komunikátory kombinující všechny výše uvedené způsoby monitorování vstupu osob
 • Alarmy detekující pohyb, otevření dveří, tříštění skla a další. Během doby, kdy v prostorách školy nikdo není, zachytí detektory každý nepovolený vstup a spustí alarm.
 • Elektronické požární systémy detekující požár, únik plynu nebo CO2.
 • SOS tlačítka napojená na záchranné složky

Všechny elektronické zabezpečovací systémy se dají propojovat a vytvořit tak ve škole lokální dohledovou místnost, kde se dá monitorovat veškerý pohyb osob u vstupu nebo po budově školy. Systémy se také mohou připojit na vzdálený pult centrální ochrany, odkud v případě poplachu vyrazí na místo zásahová jednotka. Zajišťujeme instalaci bezpečnostních systémů od prověřených značek jako jsou Jablotron, Honeywell, Paradox, ESSER, TEXECOM, RISCO a další.

Fyzická ostraha

V některých rizikových lokalitách se ve školách, kromě elektronických systémů, uplatňuje také dohled fyzické ostrahy. Pracovníci mohou provádět dohled přímo ve škole nebo se starat o pochůzky po areálu, kontrolovat vstup do školy, hlídat parkoviště u budov nebo zajišťovat ostrahu při školních akcích.

Další služby

Kromě zajištění bezpečnosti ve škole se rádi postaráme i o služby spojené s chodem vrátnice, s úklidem nebo starostí o zeleň. Zajistíme rovněž administrativní nebo technický facility management.

Staráme se také o celkový servis počítačů a notebooků. Naši vyškolení servisní technici odborně diagnostikují a opraví závadu hardwaru či softwaru nebo provedou opravu závadných komponentů. Můžete si také nechat zhotovit PC sestavu na míru

Služby

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Identifikujeme hrozby, zajistíme bezpečný provoz a zamezíme bezpečnostním rizikům ve vaší společnosti.

detail služby
Pořadatelské služby

Pořadatelské služby

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Zajišťujeme pro vás optimální zabezpečení na míru. Nabízíme EZS, EPS, kamerové i přístupové systémy.

detail služby
Facility management

Facility management

Abyste se mohli plně věnovat chodu firmy, obstaráme veškerý administrativní a technický facility management.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.