Fyzická ostraha se psem - psovod

Ostraha se psem - psovod

Ostrahu objektů, majetku a osob může zajišťovat nejen ozbrojená ostraha v uniformě nebo v civilu, ale také fyzická ostraha se psem. Naši psovodi procházejí pravidelným tréninkem se psem, jejich vystupování je reprezentativní, vyznají se ve směrnicích, obsluze bezpečnostních zařízení a umějí základy první pomoci. Dáváme si záležet na tom, aby strážní dobře znali střežený prostor a zvládali řešení krizových a mimořádných situací, kdy je třeba správně vyhodnotit možné riziko.

  • strážní patří k nejlépe vyškoleným na trhu
  • pravidelně trénovaní psi
  • nejmodernější technologie a vybavení
  • vysoký standard služeb
  • jsme vám neustále k dispozici 24/7
  • vlastní technické vývojové středisko
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze se psem

Služby fyzické ostrahy se psem

Služební psi jsou cvičeni k poslušnosti a ovládání svých reakcí. Mezi strážným a psem musí panovat důvěra, která je nutná ke kvalitně odvedené práci. Fyzickou ostrahu se psem lze využít pro obvodovou ochranu rozsáhlých objektů, pro ostrahu sportovních a společenských akcí i při speciálních službách ostrahy, jako je převoz cenin, doprovod osob nebo zajištění střeženého prostoru. K dosažení maximální ochrany chytře a efektivně kombinujeme služby fyzické ostrahy a moderní bezpečnostní systémy. Snažíme se jít s dobou a poskytovat vždy moderní zabezpečení ušité zákazníkovi na míru. Nabízíme možnost napojení na pult centrální ochrany (PCO), recepční služby i poradenskou činnost, u které vycházíme z dlouholeté praxe.

Další služby, které by Vás mohly zajímat:

Uvažujete o zabezpečení vašeho majetku či objektu? Pak se vám budou kromě strážních služeb hodit i další bezpečnostní prvky, které se strážnými tvoří dokonalý tým:

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.