Vše- Kybernetická bezpečnost a ochrana soukromí

Kybernetické útoky v České republice v posledních měsících stále narůstají. Jedná se o desítky útoků denně a řada z nich je hodnocena jako závažné.

Ondřej Šlechta

14. 08. 2022

Nepřátelské aktivity v kyberprostoru jsou jedny z mnoha projevů hybridního charakteru současných vojenských operací probíhajících.

Ondřej Šlechta

22. 03. 2022

Nástup 5G sítí i další technologický vývoj bude mít v roce 2022 vliv na kybernetickou bezpečnost i další oblasti security segmentu.

Pavel Mikšátko

19. 03. 2022

Čelit rizikům číhajícím na internetu i krádeži dat mohou firmy pomocí dodržování bezpečnostních zásad i penetračním testováním.

Pavel Mikšátko

09. 12. 2021

V listopadu náš bezpečnostní expert Ondřej Šlechta vedl přednášku na téma využití Darkwebu pro oblast OSINT a vyšetřování.

Pavel Mikšátko

03. 12. 2021

Kybernetická bezpečnost a další činnosti spadají do služeb, které v rámci mezinárodního partnerství poskytujeme pro společnost NaviRisk.

Pavel Mikšátko

12. 04. 2021

Ochrana proti hackerským útokům nebo krádeži dat i řada dalších opatření hrají velkou roli při zvládnutí průmyslové špionáže ve velkých i malých firmách...

Pavel Mikšátko

16. 02. 2021

Uspořádali jsme školení, na kterém jsme se dotkli témat souvisejících s otevřenými informačními zdroji a jejich roli v kybernetické bezpečnosti a ochraně soukromí...

Ondřej Šlechta

01. 06. 2020

Podle statistik kriminalita v době koronaviru klesá. jak je to ale s kybernetickými útoky a s čím bychom měli do budoucna počítat?

Pavel Mikšátko

28. 05. 2020

Pandemie nového koronaviru má dopad na všechny sféry bezpečnosti. Kybernetické bezpečnosti se dotýká velkým dílem. Na co se připravit?

Ondřej Šlechta

03. 04. 2020

Přinášíme několik základních doporučení, která by vám mohla pomoci při řešení aktuální situace, kdy mnoho zaměstnanců využívá k práci režim home office...

Pavel Mikšátko

27. 03. 2020

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice