Servis elektronických zabezpečovacích systému EZS

Abyste se na svůj zabezpečovací systém mohli 100% spolehnout, je potřeba ho pravidelně kontrolovat a dopřát mu pravidelný servis. Ideální je jednou do roka ověřit stav záložních akumulátorů, napájecího zdroje, zkontrolovat funkčnost čidel, sirén, telefonních a GSM komunikátorů, rychlost odezvy PCO a vyčistit infradetektory a jiné optické části zabezpečovacího zařízení. Pravidelné zkoušky zabezpečovacího systému předcházejí planým poplachům a zajistí bezporuchový provoz systému.

Kontrolu a servis elektronických zabezpečovacích systémů EZS není možné provést bez speciálního technického vybavení. Naši pracovníci se v zabezpečovacích systémech dokonale vyznají a s nejnovějším vybavením zajistí kompletní servis EZS i u vás. Servis elektronických zabezpečovacích systému provádíme po celé České republice.

Bezplatná
konzultace

Zeptejte se nás. Zdarma Vám
navrhneme vhodné řešení.

Spolupracujeme s autorizovanými dodavateli zabezpečovacích zařízení, jako je např. americká společnost Honeywell, kanadská firma Paradox, britský Texecom, rakouský Esser, izraelské Risco nebo český Jablotron.

Všem našim zákazníkům zajišťujeme i pravidelný servis EZS a expresní jednání v případě nenadálé události na základě servisní smlouvy. Sjednejte si ji u nás, ať máte vždy 100% jistotu, že je váš majetek a životy vaší rodiny v bezpečí.

Zajišťujeme také revize elektronických zabezpečovacích systémů >>
Zajišťujeme také montáže elektronických zabezpečovacích systémů >>

Máte zájem o servis EZS? Napište nám!

Působíme na celém území ČR

Na mapě jsou vyznačeny centrály, pobočky a spádové oblasti naší bezpečnostní agentury.
Centrály TOP Security
Pobočky TOP Security
Spádové oblasti

Proč vybrat nás?

  • Tradice od roku 1992
  • Náhradní plnění
  • Certifikace ISO
  • Člen asociace ASBS ČR a AGA
  • Pojištení min. 50 000 000 Kč
  • Profesionální služby
  • Odborně vyškolení zaměstnanci

Zobrazit všechny důvody >

© 1992 - 2018 TOP Security, s.r.o. | Ochrana údajů
Developed by Smartim.cz
zavřít

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >