Odborná instalace kamerového systému (montáž CCTV)

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém? Naše společnost Top Security zajišťuje profesionální instalace kamerových systémů různých typů pro klienty z celé ČR. Poskytujeme komplexní služby od dodávky přes instalaci až po správu těchto systémů, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je bezplatné vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

Instalace kamerového systému je vhodným řešením pro celou řadu objektů, kde je třeba postarat se o jejich zabezpečení. Tyto systémy se používají ve firemní i soukromé sféře a kromě objektů mohou monitorovat i pozemky. Běžně využívají kamerové systémy CCTV nejen obchody, ale i galerie, muzea, banky, letiště, čerpací stanice, parkoviště atd. Důležitý je vždy správný výběr vhodného zařízení, které je třeba zvolit na míru podle prostoru a prostředí, kde se bude využívat.

Bezplatná
konzultace

Zeptejte se nás. Zdarma Vám
navrhneme vhodné řešení.

Nejmodernější kamerové systémy mají velké množství funkcí, které jsou uživatelsky velmi příjemné a navíc zvyšují bezpečí střeženého objektu. Jejich uživatel tak může zařízení ovládat na dálku, sledovat živý obraz z kamer (stejně tak i záznam), díky připojení k internetové síti můžete mít plnou kontrolu nad Vaším objektem i přes počítač, notebook, tablet nebo chytrý mobilní telefon.

Výhodou našich kamerových systémů je také jednoduché ovládání, které zvládne každý. Na začátku Vás samozřejmě zaškolíme, vysvětlíme Vám všechny funkce a zodpovíme všechny dotazy. Odborné poradenství je samozřejmostí, stejně tak jako kvalitní servisní služby po celém území ČR – kromě dvou servisních středisek máme také dalších 12 poboček po celém území naší republiky. Provádíme také pravidelné revize všech zařízení a postaráme se o vše, co je ke spolehlivému provozu systémů CCTV potřeba.

Instalace kamerového systému je velmi důležitým ochranným opatřením, které výrazně zvýší bezpečí Vašeho objektu. Pokud ji svěříte naší společnosti, můžete se spolehnout na 100% spolehlivé a kvalitní služby od naších zkušených pracovníků. Vždy Vám pomůžeme vybrat takový systém, jenž bude pro Vaše potřeby nejvhodnější – nesnažíme se za každou cenu prodat ten nejdražší, ale každému klientovi nabídneme takové řešení, které pro něho bude nejlepší.

Naše nabídka kamerových systémů

V současné době Vám můžeme nabídnout hned čtyři druhy kvalitních kamerových systémů. V naší nabídce jsou jak levnější zařízení s nižším rozlišením, tak i špičkové modely s vysokým rozlišením obrazu Full HD. Konkrétně se jedná o tyto čtyři typy systémů:

 • analogový systém – základní a zároveň nejlevnější typ kamerového systému, který má pouze PAL standard a rozlišení od 600 do 1000 televizních řádků
 • systém HD-SDI – novější kamerový systém, který vysílá i v HD a Full HD. Přenos je realizován pomocí koaxiálního kabelu, často se používá např. při rekonstrukci starých analogových systémů jako jejich náhrada.
 • systém HD-CVI – stejně jako v předchozím případě, i tady se jedná o rozlišení HD a Full HD. Oproti výše zmíněnému systému má ale spoustu výhod – např. možnost ovládání otočných kamer, větší vzdálenost přenosu dat, dosah až 500m nebo obousměrnou komunikaci mezi kamerou a DVR
 • IP systém – nejlepší kamerové systémy pro ty, jenž chtějí dokonalou kvalitu obrazu. IP systém disponuje rozlišením HD a Full HD, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze atd. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).

Kvalita od předních světových výrobců

Všechny kamerové systémy, které instalujeme, jsou pouze od pečlivě vybraných a prověřených značek. Jedná se např. o značky Samsung, Bosch, Siemens, Intellex, Vison a další. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného zařízení a montáž kamerového systému provedeme v nejkratší možné době.

Postup objednávky našich služeb

1) Kontaktujte nás a podrobně popište o jaký druh služby budete mít zájem.

2) V domluvený čas se k Vám přijedeme podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme optimální řešení v poměru cena/efektivita s ohledem na požadovanou náročnost obsluhy a další požadované parametry.

3) Do 24 hodin Vám předložíme vypracovaný návrh včetně kalkulace ceny .

4) Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, zajistíme pro Vás kompletní realizaci nového kamerového systému včetně jeho výchozí revize a odborného zaškolení obsluhy.

5) Následné služby, které Vám garantujeme a můžete je využít:

 1. a) dlouhodobý servis (tj. dlouhodobě servisovatelný produkt )
 2. b) sepsání servisní smlouvy, která vedle zvýhodněných cen zahrnuje také:
 • expresní servisní zásahy do 6, 12 a 24 hodin
 • hlídání zákonných revizí a jejich realizace
 • nonstop provoz dispečinku, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

Působíme na celém území ČR

Na mapě jsou vyznačeny centrály, pobočky a spádové oblasti naší bezpečnostní agentury.
Centrály TOP Security
Pobočky TOP Security
Spádové oblasti

Proč vybrat nás?

 • Tradice od roku 1992
 • Náhradní plnění
 • Certifikace ISO
 • Člen asociace ASBS ČR a AGA
 • Pojištení min. 50 000 000 Kč
 • Profesionální služby
 • Odborně vyškolení zaměstnanci

Zobrazit všechny důvody >

© 1992 - 2018 TOP Security, s.r.o. | Ochrana osobních údajů | Cookies
Developed by Smartim.cz
zavřít

Poptávkový formulář