Elektronické zabezpečovací systémy RISCO (EZS RISCO)

Na poli zabezpečovacích systémů patří společnost RISCO Group k naprosté špičce. Nabízí komplexní řešení pro zabezpečení v oblastech trhu, výroby, marketingu apod. po celém světě. V současnosti se RISCO Group může pochlubit miliony zákazníků, které využívají jejich služby.

RISCO Group produkuje zabezpečovací systémy od základní signalizace až po pokročilé zařízení pro ochranu komerčních prostor či rezidencí. Samozřejmostí je široká nabídka doplňků, které zjednodušují řízení, přístup a mohou implementovat další bezpečnostní prvky a platformy. To vše v uživatelsky přívětivém rozhraní. Instalace každého systému je snadná, rychlá a prostorově úsporná, současně však umožňuje všestrannou kontrolu uživatelem. Systémy RISCO jsou skvělou volbou také do budoucnosti, díky podpoře nejnovějších trendů a technologií se nemusíte bát, že by za pár let váš bezpečnostní systém překonal nějaký nenechavý zlodějíček.

Bezplatná
konzultace

Zeptejte se nás. Zdarma Vám
navrhneme vhodné řešení.

Bezpečnostní systémy RISCO

Bezpečnostní systémy RISCO lze pořídit jak v drátové, tak bezdrátové verzi. Díky své univerzálnosti a flexibilitě jsou vhodné pro bytové i komerční prostory. Systém je kompatibilní se širokou nabídkou dalších bezpečnostních prvků, které lze do hlavního systému jednoduše instalovat. Vytvoříte tak komplexní zabezpečení s praktickými funkcemi, jako je například řízení přístupu, automatice atd. 

Bezpečnostní systém RISCO ProSYSTM patří mezi uživateli k nejoblíbenějším, je velmi rozšířený při zabezpečení organizací a institucí, jako jsou banky, komerční prostory či veřejná místa.

Detektory RISCO Group

V nabídce najdete nepřeberné množství detektorů, které signalizují všechno, co se ve vnitřních prostorách odehrává. Detektory RISCO splňují potřebné standardy pro bezpečnost majetku i osob, patří sem například

 • Detektory otřesu
 • Detektory pohybu
 • Detektory zaplavení
 • Detektory požáru atd.

Zvláštní specializaci splňují detektory třídy RISCO Grade 3, které jsou navrženy pro využití v komerčních prostorách a průmyslových oblastech. Pracují na základě jedinečných detekčních technologií, které se vyznačují zvýšenou odolností a spolehlivostí. To zajistí efektivní eliminaci falešných poplachů, ke kterým může docházet v náročných podmínkách.

Pokud máte o zabezpečovací systémy RISCO zájem, kontaktujte nás. Pokud máte zájem o zabezpečení vašeho objektu jen na krátkou dobu, využijte naší nabídky pronájmu EZS.

Chci vyřešit:

Působíme na celém území ČR

Na mapě jsou vyznačeny centrály, pobočky a spádové oblasti naší bezpečnostní agentury.
Centrály TOP Security
Pobočky TOP Security
Spádové oblasti

Proč vybrat nás?

 • Tradice od roku 1992
 • Náhradní plnění
 • Certifikace ISO
 • Člen asociace ASBS ČR a AGA
 • Pojištení min. 50 000 000 Kč
 • Profesionální služby
 • Odborně vyškolení zaměstnanci

Zobrazit všechny důvody >

© 1992 - 2018 TOP Security, s.r.o. | Ochrana údajů
Developed by Smartim.cz
zavřít

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >