Bezpečnostní agentura Příbram

Víte něco o problematice komerční bezpečnosti ve Vašem městě? My ano! A jsme připraveni se s Vámi o ně podělit. Jsme připraveni implementovat nové procesy a technické prvky do střežení Vašich podniků a Vašeho majetku. Známe Příbramský region a již mnoho let v něm tyto služby zajišťujeme. Spolupracujeme s místními dodavateli a vytváříme důstojná pracovní místa pro místní obyvatele. Jsem Váš tradiční regionální dodavatel bezpečnostních služeb, bezpečnostních technologií, úklidových a facility služeb. Přijďte se poradit.

Bezplatná
konzultace

Zeptejte se nás. Zdarma Vám
navrhneme vhodné řešení.

Kontaktní osoba pro PříbramMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Příbram

Kontakt - Bezpečnostní agentura Uherské HradištěVáclav Pasák
Adresa: Ryneček 148, Příbram
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Poslat dotaz >

Služby naší bezpečnostní agentury v Příbrami:

Fyzická ostraha objektů

Hlídáme administrativní centra, obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, státní instituce, výrobní podniky, logistické areály, zdravotnická zařízení, lomy a jiná venkovní prostředí.

Zjistěte více >

Elektronické zabezpečovací systémy

Provádíme montáže, revize a servis EZS. Zabezpečíme Váš byt, dům, chatu, ale i kanceláře, výrobní haly a tovární komplexy.

Zjistěte více >

Ostraha sportovních a společenských akcí

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně organizace zdravotnického a požárního dohledu.

Zjistěte více >

Speciální bezpečnostní služby

Poskytujeme speciální bezpečnostní služby, jako napří. řešení nestandardních situací, zajišťování střežených prostor pro obchodní jednání, detektivní služby,..

Zjistěte více >

PCO

Naše společnost je vybavena nejmoder-
nějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabez-
pečovací systémy EZS, EPS a CCTV. Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

Zjistěte více >

Požární bezpečnostní systémy

Provádíme montáže, revize a servisy EPS. Disponujeme vlastním vývojovým centrem. Dodáváme spolehlivé, moderní a efektivní systémy EPS.

Zjistěte více >

Recepční služby

Recepční jsou většinou prvními osobami, s nimiž návštěvník Vašich prostor přichází do kontaktu. Proto klademe velký důraz na profesionální a reprezentativní vystupování našich pracovníků.

Zjistěte více >

Kamerové systémy

Spolehlivé bezpečnostní kamerové systémy pro rodinné domy i komerční objekty pro nepřetržitý dohled nad vaším majetkem. Provádíme montáže, revize i servis kamerových systémů.

Zjistěte více >

Poradenská činnost

Služby v oblasti fyzické ostrahy poskytujeme již více než 20 let. Na základě našich mnohaletých zkušeností poskytujeme poradenskou činnost v této oblasti.

Zjistěte více >

Přístupové systémy

Dodáváme docházkové, identifikační a přístupové systémy pro bytové domy a komerční objekty. Provedeme analýzu, návrh, montáž, zaškolení i revize a servis elektronických přístupových systémů.

Zjistěte více >

TV a SAT rozvody

Zajišťujeme kompletní servis, revize a montáže televizních a satelitních rozvodů pro hotely, bytové domy, administrativní budovy, rodinné domy a další objekty.

Zjistěte více >

Speciální činnosti

Poskytujeme technicko-odbornou pomoc při lokalizaci nežádoucích přijímacích zařízení (odposlechů) a další speciální činnosti v oboru bezpečnostních služeb.

Zjistěte více >

Chcete se poradit?
Napište nám >
Odpovíme do 24 hodin.

Proč si vybrat právě nás?

 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR – jsme vám vždy nablízku a při ruce
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií – úspora
 • Nově vzniklé požadavky klientů realizujeme do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko – poradíme si s čímkoli, komplexní služby
 • Vlastní tým pro vyhodnocování bezpečnostních rizik – analýza zdarma
 • Vysoké standardy strážných – budeme Vás skvěle reprezentovat

Reference

Partner in Pet Food

NOKIKA s.r.o. získala novou zakázku v regionu jižních Čech. Od 1. 12. 2017 střežíme objekt společnosti Partner in Pet Food ve Veselí nad Lužnicí.

Uvažujete o našich službách? Napište nám!

Bezpečnostní agentura TOP Security

Bezpečnostní agentura TOP Security poskytuje komplexní služby v oblasti zabezpečení. Od fyzické ostrahy objektů, přes PCO, EZS, EPS, po facility management a úklidové služby. Bezpečnostní agentura TOP security s.r.o. má více než dvacetiletou tradici. V roce 1992 byla založena v Praze pod statutem fyzické osoby jako jedna z prvních bezpečnostních agentur u nás a od roku 2002 působí jako společnost s ručením omezeným. Z jedné pražské bezpečnostní agentury jsme se postupně rozrostli na síť čítající 14 poboček v Čechách a v současnosti denně zabezpečujeme více než 200 objektů po celé republice.

Název naší bezpečnostní agentury TOP Security v překladu znamená: Špičková ostraha nebo také Ostraha nejvyšší kvality a vyjadřuje náš záměr poskytovat bezpečnostní služby v nadstandardní kvalitě, na skutečně profesionální úrovni.

Našimi klienty jsou především firmy, které chtějí mít jistotu v profesionální řešení bezpečnosti u svých objektů.

Zajišťujeme ostrahu a další související bezpečnostní služby pro průmyslové komplexy, fabriky, výrobní závody, logistické areály, administrativní budovy a obchodní centra, hotely, státní instituce, bankovní ústavy, kulturní střediska, festivaly, zámecké objekty, galerie, pojišťovny atd., ale i pro bytové a rodinné domy a komplexy.

Naši klienti u nás oceňují především hladkou a bezproblémovou spolupráci, rychlou komunikaci, vstřícnost, nepřetržité technické i procesní inovace a celkově vysoký standard poskytovaných služeb za přijatelné ceny. Jsme přesvědčeni, že díky našim zkušenostem a profesionálnímu přístupu se i pro vás můžeme stát přínosným a dlouhodobým partnerem.

Proč zabezpečení od bezpečnostní agentury TOP Security?

Na trhu existují stovky bezpečnostních agentur, takže může být opravdu těžké se v nich rychle zorientovat. Proto jsme pro vás připravili soubor 14 důvodů, proč zvolit bezpečnostní agenturu Top Security. Věříme, že vám pomohou při vašem rozhodování. 14 důvodů proč nás, naleznete ZDE.

Působíme na celém území ČR

Na mapě jsou vyznačeny centrály, pobočky a spádové oblasti naší bezpečnostní agentury.
Centrály TOP Security
Pobočky TOP Security
Spádové oblasti

Proč vybrat nás?

 • Tradice od roku 1992
 • Náhradní plnění
 • Certifikace ISO
 • Člen asociace ASBS ČR a AGA
 • Pojištení min. 50 000 000 Kč
 • Profesionální služby
 • Odborně vyškolení zaměstnanci

Zobrazit všechny důvody >

© 1992 - 2018 TOP Security, s.r.o. | Ochrana údajů
Developed by Smartim.cz
zavřít

Poptávkový formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >